Newcastle Liverpooli võimu vastu ei saanud. Tottenham ning Chelsea noppisid suured võidud.

Inglismaa Kõrgliiga jätkus täna 5. mänguvooruga.

Järjekorras esimeks kohtumiseks oli Liverpooli ning Newcastle vaheline mõõduvõtt. Mäng algas võõrustajate jaoks üpriski halbades nootides, sest juba 7. minutil löödi end Jetro Williamsi väravast kaotusseisust.

Jürgen Kloppi hoolealustele omaselt sellest pead norgu ei lastnud ning tänu Sadio Mane kahele väravale mindi poolajale juba 2-1 eduseisus. Lõppseisu vormistas Mohamed Salah 72. minutil kui suutis Roberto Firminho filigraanse kannasöödu väravaks vormistada.

Tottenham alistas kodus 4-0 Crystal Palace`i. Kusjuures teisel poolajal väravaid ei löödudki, sest kodumeeskond oli esimese 45 minutiga juba kogu töö ära teinud. Kaks väravat sai enda nimele Son Heung-Min ning jala said valgeks ka Erik Lamela ja Patrick van Aanholt. Viimane tegi seda küll omavärava näol.

Ka Chelsea läks kohtumist Wolverhampton Wanderersi vastu 4-0 juhtima, kuid lasi seejärel mängumootori natukene liiga lõdvemaks ning vastased suutsid selle koheselt kahel korral ka ära kasutada. Lõppsõna jäi siiski külalistele, kes 90+6 minutil seisuks 5-2 vormistasid. Kübaratriki ning ka omavärava sai enda arvele Tammy Abraham.

Teistes täna juba lõppenud mängudes alistas Southampton 1-0 Sheffield Unitedi, Manchester United oli 1-0 parem Leicesterist ning Brightn ja Burnley mängisid 1-1 viiki.