Neal Maupay: “Nad said, mida nad väärisid”

Laupäeval leidis Inglismaa Kõrgliigas aset ülimalt dramaatiline kohtumine Birghtoni ning Arsenali vahel.

Pingeliseks tegi mängu intsident, kus kodumeeskonna ründaja Neal Maupay põrkas kokku külalismeeskonna väravavahi Bernd Lenoga. mille tagajärjel viimane tõsise põlvevigastuse sai.

Kui väravavahti kanderaamil minema viidi, näitas viimane näpuga Maupay poole ning ilmselgelt süüdistas ründajat oma õnnetuses. Birghton võitis viimaks mängu just Maupay viimastel minutitel löödud väravale 2-1 ning ka kohtumise lõppedes ei olnud emotsioonid valmis raugema.

Maupay ka vabandas oma tegutsemise eest, kuid avaldas ka omapoolse põhjenduse juhtumile.

“Läksin poolajal Mikel Arteta (Arsenali peatreener) juurde ning vabandasin. Minu eesmärk ei olnud Lenot vigastada. Mõned Arsenali mängijad peavad alandlikkust õppima. Nad said, mida nad väärisid,” ütles ründaja mängujärses intervjuus BT Spordile.

Siinkohal viitas mees tõenäoliselt Matteo Guendouzi`le, kes teda kogu mängu vältel verbaalselt töödelnud olid ning kohtumisejärgselt ka ründaja kõrist käega kinni võttis.