Narva võitles südikalt, kuid FC Flora võttis karikafinaalis oma

Eesti jalgpalli karikafinaalis kohtusid valitsev Eesti meister FC Flora ja eelmise aasta karikavõitja Narva Trans.

Kohtumise skoori avas 18. minutil vanameister Konstantin Vassiljev. Narva Trans suutis juba kümme minutit hiljem vastata, kui täpne oli Sadio Tounkara. Viigilise seisuga esimene poolaeg ka lõppes.

Teine poolaeg algas väga tuliselt ning mõlemal meeskonnal olid omad võimalused. Lõpuks sai siiski pealinnaklubi oma tahtmise. Henrik Pürg suutis nurgalöögi olukorras palli väravasse toimetada ning Flora 2:1 ette viia. Sama skooriga kohtumine ka lõppes.

Flora karikavõidu üle on äärmiselt rõõmus ka Paide Linnameeskond, sest tänu eelmise hooaja kolmandale positsioonile tagavad nad järgmiseks hooajaks koha eurosarjas ning sellega kaasneva rahalise toetuse. Narva Transi võidu korral oleks Paide sellest kohast ilma jäänud.

FC Flora jaoks oli see ajaloo kaheksas Eesti karikavõit.