Jälgi meid

Jalgpall

Mourinho uue ründaja otsingul. Sihikul ka üks maailma parimaid väravamasinaid

cavani and neymar

Tottenham Hotspur pole hetkel just parimas seisus, sest lisaks kehvale hoole Inglismaa Kõrgliigas jäädi hiljuti ilma ka oma vaieldamatust liidrist Harry Kane`st. Mees peab vigatuse tõttu vähemalt kuni aprilli kuuni platsilt eemal olema ning see on pannud meeskonna peatreeneri Jose Mourinho uue ründaja otsinguile.

Siiani on mehe puudumisel Kane rolli hõivanud Son Heung-Min, kuid Inglismaa meedia väitel soovib Mourinho vähemalt ühte uut tipuründajat, enne kui üleminekuaken jaanuari lõpus sulgeb.

Hetkel olevat väljaande The Independent sõnul portugallase nimekirjas nii poolakas Krzysztof Piątek, hispaanlane Fernando Llorente kui Edison Cavani. Piatekit olla Mourinhole ka juba AC Milani poolt pakutud.

Hispaanlane Fernando Llorente oli tähtsaks lüliks, asendamaks Harry Kane`t eelmisel hooajal, kuid otsustas vähese mänguaja tõttu pärast lepingu lõppemist suvel, klubist lahkuda.

Edison Cavani on antud nimekirjas kahtlemata üheks põnevamaks nimeks. Tema leping PSG-ga aegub käesoleva aasta suvel ning seetõttu oleks ka tema hind märkimisväärse allahindlusega. Muidugi poleks sellise kaliibriga ründaja tõenäoliselt just eriti õnnelik kui peaks klubi esikründajale asendusmeheks olema.

Olgu kuidas on, üks on kindel – Tottenhami ootab ees tegus kaks ja pool nädalat, sest võimalik on, et täiendusi vajab ka meeskonna keskväli. Nimelt võib lepingumässaja Cristian Eriksen lahkuda Milano Interisse.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds