Mourinho ja Tottenham alistasid võõrsil West Hami

Tottenham Hotspur teenis uue peatreeneri Jose Mourinho all võõrsil 3:2 võidu üle West Hami ja lõpetas kurva võõrsil kohtumistes võiduta seeria.

Juba peale avavilet oli märgata, et Tottenhami mängijate motivatsioon on suurem, kui eelnevatel kuudel oleme harjunud nägema. Täielikult domineeriti palliga mängu ning suudeti tekitada ka väravavõimalusi.

Esimest korda jõuti sihile 36.minutil, kui Son realiseeris Dele Alli söödu. Vaid seitse minutit hiljem lükkas algkoosseisu edutatud Lucas omakorda väravasse Soni söödu ja viis Tottenhami poolajapausiks 2:0 ette.

Teine poolaeg algas endiselt Tottenhami domineerimisel ja 49. minutil löödi juba kolmas värav, kui Kane lükkas peaga väravasse Aurieri tsenderduse.

West Hami meeskonda tõi elu jälle sisse 73. minutil löödud Antonio värav. Peale seda sai kodumeeskond hoogu juurde ning mõni aeg hiljem löödi ka teine värav, kuid suluseisu tõttu VAR selle lõpuks tühistas.

Kohtumise viimasel üleminutil sai West Ham siiski oma teise värava kätte, kuid nurgalöögi olukorras lõi palli võrku Ogbonna. Enamaks kummalgil meeskonnal enam aega ei jätkunud ja kohtumine lõppes tulemusega 3:2.

Tänu võidule tõusis korraks esikuuikusse, kuid päevased kohtumised kukutavad nad kindlasti taas veidikene taha poole. West Ham langes 16-ndaks.

Jose Mourinho ja Tottenhami järgmine kondiproov leiab aset Teisipäeval, kui Meistrite Liigas kohtutakse Olympiacosega.