Mohamed Salahi ajalooline värav upitas Liverpooli järjekordselt liiga liidriks

southampton vs liverpool

Liverpool tõusis pärast keerulist mängu Southamptoni vastu taas liiga liidriks. Võõrustajad osutasid kõva vastupanu, kuid lõpuks võtsid külalised ikka jõuga 3-1 võidu.

Mohamed Salah lõpetas väravaga oma pea 2 kuud kestnud väravatepõua ning on nüüd Inglismaa Kõrgliigas löönud kokku 50 väravat. Selleks saavutuseks kulus tal 69 mängu, mis tähendab seda, et mehest kiiremini on Inglismaal poolesaja väravani jõudnud vaid Alan Shearer (66) ning Ruud van Nistelrooy (68).

Liverpooli jaoks algas kohtumine raskelt. Juba 9. minutil jäädi Shane Longi väravast 0-1 kaotusseisu. Natukene enam kui 20 minutit hiljem sai ka Liverpool värava kirja. Skoorijaks oli Naby Keita.

Mängu täielikult enda kasuks pööramine võttis Liverpoolil veel hulga aega. Alles 80. minutil mindi Jordan Hendersoni väravast kohtumist esmakordselt juhtima. 6 minutit hiljem vormistas Roberto Firminho lõppseisuks 3-1.

Liverpool omab nüüd Manchester City ees taas 2 punktilist edu, kuid viimastel on 1 kohtumine vähem peetud. Pep Guardiola meeskond kohtub täna FA Karika poolfinaalis Brightoniga.