MM-i kvalifikatsiooni tulemused – Ecuador häbistas Kolumbiat, Argentina ja Brasiilia võidutsesid

Samal ajal, kui Euroopas pallitakse Rahvuste liigat, mängivad Lõuna-Ameerika koondised MM-valiktsüklit. Kolmapäeval olid võistlustules kõik kümme meeskonda ja sündis ka mitu üllatust.

Esimeses kohtumises võitis Ecuador lausa 6:1 Kolumbiat. Seejuures oligi Ecuadori poolelt kuus erinevat skoorijat. Kolumbi auvärava lõi penaltist Evertoni äss James Rodriguez.

Venezuela võitis 2:1 Tšiili koondist. Võiduvärava lõi 81. minutil Salomon Rondon, kes vahetas Premier League´i Hiina kõrgliiga vastu. Tšiili tabamuse eest hoolitses vanameister Arturo Vidal.

Üllatuslikult ei suutnud Paraguay üle mängida Boliiviat ja tulemuseks 2:2 viik. Paraguay mõlemad väravad lõi Alejandro Romero, kes teenib leiba MLS-is.

Brasiilia võitis võõrsil 2:0 Uruguayd. Võidumeeskonna poolt skoorisid Arthur ja Richarlison. 71. minutil teenis punase kaardi Edinson Cavani, kes võttis üsna julmalt maha Richarlisoni.

Viimases kohtumises võitis Argentina 2:0 Peruud. Väravate autoriteks Nicolas Gonzales ja Lautaro Martinez. Lionel Messi mängis 90 minutit.