Jälgi meid

Jalgpall

Mida kirjutab Šoti meedia enne suurt kohtumist Nõmme Kaljust?

Šotimaa üks vanimaid väljaandeid The Herald on teinud enne Meistrite Liiga kvalifikatsiooni teise ringi kohtumist Celticu ja Nõmme Kalju vahel artikli nimega “Kui suurt ohtu suudab Nõmme Kalju Celticule kujutada?”.

Kõigepealt tuuakse välja Eesti klubi statistika esimeses ringis. Huvitava faktina tuleb sealt välja, et enne kohtumisi Škendija vastu ennustati Nõmme Kaljule kokku ühte väravat ning Põhja-Makedoonia meeskonnale kolme väravat. Mäletatavasti lõid lõpuks mõlemad meeskonnad aga hoopis kaks väravat.

Lisaks tuuakse välja, et valitsev Eesti meister on meeskond, kes pigem loovutab pallivaldamise vastasele ning keskendub rohkem kaitsetööle.

Samuti leitakse, et Celticu mängijad peavad järjekordselt peale esimese ringi kohtumist Sarajevo vastu olema valmis mängima väga agressiivse ja üsna mustalt mängiva meeskonna vastu.

Lõpetuseks rõhutatakse fakti, et Eestis on klubihooaeg täie hooga käimas ning seega võib Kalju olla kohtumiseks isegi natukene rohkem valmis, kui Neil Lennoni hoolealused. Rõhutatakse, et Nõmme klubi on äärmiselt kangekaelne vastane ning hooajaeelsed kvalifikatsioonikohtumised ei ole kunagi lihtsate killast.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds