Jälgi meid

Jalgpall

Messi hinnangul on MM-i favoriidid Prantsusmaa ja Brasiilia

Argentiina jalgpallikoondise kapteni sõnul on tänavuse MM-i suurimad favoriidid valitsev meister Prantsusmaa ja nendele lisaks Argentiina suur rivaal Brasiilia.

Messi hinnangul kuuluvad tiitlivõistlustel alati favoriitide hulka sellised meeskonnad nagu Inglismaa, Brasiilia, Hispaania, Prantsusmaa ja Saksamaa, kuid nendest kaks ehk Prantsusmaa ja Brasiilia on suurimad favoriidid.

“Neil on pikalt olnud samad mängijad ja juba kokkutöötanud kooslused. Prantsusmaal läks küll EM-il kehvasti, kuid neil on siiski ülitugev koosseis.”

“Samuti on neil selge visioon ja pikalt sama treener. Nii Prantsusmaal kui ka Brasiilial.”

Favoriitidest rääkides ei toonud Messi esile Argentiina koondist, kes on olnud võitmatu 35 kohtumist järjest.

“Meie olukord on keeruline, mängijatel on suured koormused ning paljusid kimbutavad vigastused. See on tippsportlase elu. Ma küll muretsen meeste tervise pärast, kuid ega ma midagi teha ei saa. Loodan, et mehed väljakul ise ei mõtle liiga palju sellele, et suurturniir on tulemas ja kindlasti ei tohi vigastada saada. See võib hoopis karuteene teha,” kommenteeris Argentiina koondise olukorda peatreener Scaloni.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds