Jälgi meid

Jalgpall

Meeskonnakaaslane Jadon Sancho kohta:”Ta peab Dortmundi jääma”

Marco Reusi sõnul peaks Jadon Sancho jääma Dotmundi vähemalt ka järgmiseks hooajaks, et tema kiire areng jätkuks.

Inglasest ääreründaja on üks kuumemaid nimesid, kui jutt käib noortest jalgpallitalentidest. Tema esitused on pälvinud palju tähelepanu suurklubidelt nagu näiteks Chelsea ja Manchester United.

Sel hooajal on 20-aastane mängumees löönud Dortmundi eest 14 väravat ja andnud 16 väravasöötu Bundesligas. Reus usub, et Sancho parim otsus arvestades profikarjääri, oleks püsimine Dortmundis.

Sakslane sõnas meediale:”Ta peaks olema veel ühe, võib-olla isegi kaks aastat Dortmundis. Minu arust pole hetkel talle ühtegi paremat kohta. Siis tal tekivad võimalused teha suuri samme edasi. Tal on veel vaja saada veelgi terviklikumaks mängijaks ja Dortmund on selleks ideaalne koht.”

Kui Sancho liiguks tagasi Inglismaale, ei oleks ta esimene kõrge profiiliga mängija, kes lahkuks Dortmundist, et otsida uusi ja suuremaid väljakutseid. Ründetalendid nagu Lewandowski, Dembele, Götze, Pulisic on kõik lahkunud viimase kümne aasta jooksul Dortmundist Euroopa suurimatesse klubidesse nagu Bayern, Barcelona ja Chelsea.

Reus on aga tõeline lojaalsuse etalon. Ta mängib Borussia eest aastast 2002 ning on kõikide liigade peale klubi esindanud ligi 250-l korral. “Siin mängida on alati olnud mu unistus. Dortmund on kõik, mida vajan õnneks.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds