Jälgi meid

Jalgpall

Mauricio Pochettino tahab naasta Inglismaa Kõrgliigasse

Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino vallandati eelmisel kalendriaastal Tottenhami peatreeneri kohalt kesiste tulemuste tõttu.

Pärast seda on mees võtnud vabalt ning veetnud aega nii oma kodumaal Argentiinas kui Qataris ja Hispaanias.

47-aastane argentiinlane sooviks enda sõnul naasta Inglismaa Kõrgliigasse, kuid tunnistab, et see ei pruugi hoolimata sellest, et tal seal viimati väga hästi läks, lihtne olla.

“Ausalt öeldes, tahaksin minna tagasi Premier League`i. Tean, et see saab olema keeruline ning praegu ei saa ma teha muud kui oodata ja vaadata, mis juhtub hakkab,” vihjas mees sellele, et tema siirdumiseks Inglismaale, peaks seal enne mõni ametivend töökoha kaotama.

Arvestades Pochettino kaliibrit peaks vabanev tool olema kindlasti suurte ambitsioonidega klubis, sest päris igaühe etteotsa vaevalt, et ta minna sooviks.

“Olen saanud aega taastumiseks ning enese peale mõtlemiseks. Olen nüüd valmis naasma. Tulenevalt sellest, et tegemist on jalgpalliga, ei tea me kunagi, milliseid võimalus võib ette tulla. Ootan neid huviga ning usun, et minu järgmine projekt saab olema suur,” ütles mees meediale antud intervjuus.

Pochettino juhendas Tottenhami 5 aastat. Oma viimasel hooajal meeskonna eesotsas õnnestus mehel juhtida klubi Meistrite Liiga finaali, kus aga Liverpoolile alla vannuti.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds