Jälgi meid

Jalgpall

Mauricio Pochettino kinnitas, et on olnud kontaktis kahe klubiga

Pochettino

Endine Tottenham Hotspuri peatreener Mauricio Pochettino on juba lähemale aasta aega olnud klubita. Aina enam levib meedias kuulduseid, et hinnatud peatreener soovib lähiajal jalgpalli naasta ning siduda ennast mõne klubiga. Pochettino kinnitas, et tõsisem kontakt on tal viimasel perioodil olnud vaid kahe klubiga.

Pochettinot seostati hiljuti ka FC Barcelonaga, kuid Argentina treener kinnitas, et mingit pakkumist talle ei tehtud:”Nad ei pakkunud mulle kohta Barcelonas. Ma ei näe ka ennast koostööd tegemas Bartomeuga. Käisin lihtsalt Barcelona spordidirektoriga lõunal, sest oleme juba aastaid head sõbrad.”

Samuti tahtis Pochettino selgitada, et tippklubid talle tormi jooksnud ei ole:”Ei PSG, ei Juventus ega ka mitte Inter Milan. Minuga on kontakti võtnud kaks klubi – Monaco ja Benfica. Mul pole põhjust valetada.”

Mehe unistuseks on kunagi hakata juhendama hoopis Real Madridi:”Ma ei oska veel öelda, kas mul õnnestub elu jooksul Real Madridi juhendada, kuid see on kahtlemata minu unistus. Kui see ei ole parim klubi, siis vähemalt üks parimatest klubidest maailmas.”

Pochettino on karjääri jooksul juhendanud Espanyoli, Soouthamptoni ja Tottenhami.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds