Marquinhos: vajame Manchester City alistamiseks teises kohtumises sõdalase mentaliteeti

PSG kaotas Meistrite liiga poolfinaalseeria esimeses kohtumises Manchester Cityle 1:2. Kodumeeskonna ainsa värava autor Marquinhos sõnas peale kohtumist, et meeskond peab korduskohtumises Manchester City alistamiseks olema väga võitlusliku mentaliteediga ja andma endast kõik.

“Peame näitama iseloomu. Need, kes ei usu võitu, ei tohiks üldse Inglismaale meiega kaasa sõita. Peame olema tõelise sõdalase mentaliteediga ja andma endast kõik. Kõik on võimalik ning endas kahelda ei tohi.”

Võitjate poolelt andis kommentaari Kevin de Bruyne:”Kaks täiesti erinevat poolaega. Alustasime tegelikult hästi, aga mängisime väga kvaliteetse meeskonnaga vastu ja nad suutsid värava ära lüüa. Alates 30. minutist muutsime oma pressingu taktikat ja see töötas. teine poolaeg oli juba väga hea, asjad töötasid.”

“Jah, esimene värav sündis õnnelikust olukorrast, aga üldiselt mängisime teisel poolajal hästi ja teenisime võitu.”