Jälgi meid

Jalgpall

Mario Balotelli: Itaalia oleks koos minuga kergemini Euroopa meistriks tulnud

Itaalia koondise comebacki ootav Mario Balotelli on taas oma kuldsuuga säranud, öeldes, et Euroopa meistriks tulnud koondis oleks koos temaga veel paremini mänginud.

31-aastane ründaja on oma karjääriga viimastel hooaegadel olnud allakäigutrepil ja koondist pole ta juba alates 2018. aastast esindanud. Mullu mängis ta Serie B klubis Monza ja sealt oli mõistagi võimatu EM-ile jõuda.

“See meeskond võitis EM-i ilma minuta, seega on nad seda täielikult väärt. Oleksin ma EM-i ajaks mänguvormis olnud, siis oleksime kindlasti palju kergemini võitnud,” sõnas Balotelli värskes intervjuus.

Sel hooajal on Balotelli ilma tegemas Türgi kõrgliiga uustulnuka Adana Demirspori ridades, olles kümne tabamusega liiga parimate väravaküttide seas.

Hea mänguvorm on skandaalsele ründajale üle pika aja toonud uuesti koondisekutse. Itaalia peatreener Roberto Mancini nimetas ta eelmisel kuul 35 mängija hulka, kellega valmistutakse märtsis toimuvaks MM-i play-offiks, kus tuleb Katari pileti kätte saamiseks alistada Põhja-Makedoonia ja paari Portugal-Türgi võitja.

Azzurri eest on Balotelli seni platsil käinud 36 mängus, kus teinud 14 väravat ja andnud viis väravasöötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds