Jälgi meid

Jalgpall

Marcus Rashford oma konkurentsist Harry Kanega: “Suhtumine on 100% positiivne”

Marcus Rashford avaldas hiljutises intervjuus Inglismaa meediale, et Harry Kane`i osavus värava ees innustab ka teda saamaks veelgi effektiivsemaks ründajaks. Just nemad peavadki kahekesi Inglismaa rahvuskoondise rünnakuid vedama.

Rashford on oma senise koondisekarjääri jooksul vastaste võrku sahistanud kümnel korral.

“Me kasutame üksteise tugevusi selleks, et ise paremaks saada. Kui tema lööb treeningharjutuste käigus 6 väravat, siis tahan ka ise 6 lüüa. Kui ta skoorib 7-l korral, siis on just see minu eesmärgiks,” andis noor ründaja mõista, et üritab igas harjutusvoorus Kanega vähemalt võrdväärse tulemuseni jõuda.

“Need on väiksed asjad, mida enamik inimesi ei märka. Innustame niiviisi üksteist saamaks paremaks jalgpalluriks hoolimata sellest, et võistleme põhimõtteliselt sama koha eest algrivistuses,” jätkas Rashford eluterve konkurentsi olemasolu kiitmist.

26-aastane Kane on koondise eest löönud 22 väravat. Inglismaa kõigi aegade suurimaks skooritegijaks koondise eest on Wayne Ronney, kelle kontol on 53 tabamust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds