Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedi mängijaid tabas Moldovas toidumürgitus

Möödunud nädalal naasis Manchester United võidurajale Euroopas, kui võõrsil alistati Moldova klubi Tiraspoli Sheriff skooriga 2-0. Kuninganna Elizabeth II lahkumisega seoses jäi eelneval nädalavahetusel Premier League’i kohtumine ära ning peatreener Erik ten Hag sai Moldovas välja panna oma tugevaima koosseisus, mis kohustusliku võidu ka ära võttis.

Ära jäi ka sellel nädalavahetusel toimuma pidanud kohtumine Leeds Unitediga, sest politseil ei jätkunud mehi jalgpallikohtumise turvamiseks. Tegemist võis olla Manchester Unitedi jaoks siiski õnneliku juhusega, sest väljaande The Sun kohaselt on klubi tabanud toidumürgituse laine ning koguni 12 mängijat vaevlevad hetkel sellest tulenevate probleemidega.

Esimesed sümptomid ilmnesid Moldovast saabudes ning kahtlustatakse mõnda toidukorda Chisinaus või lennukist saadud pisikut. Mõned mängijad on jätnud vahele juba kaks päeva treeninguid, kuid mitmed on ka juba naasnud treeningutele.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds