Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedi jalgpallidirektor: alanud on põhjalik peatreeneri otsimine

12 kuud tagasi Manchester Unitedi jalgpallidirektoriks määratud John Murtough kinnitas meeskonna fännidele, et klubi teeb põhjalikku tööd seoses uue peatreeneri otsimisega.

20-kordne Inglismaa meister palkas detsembris meeskonda juhtima Ralf Rangnicki, aga sakslane töötab peatreenerina vaid hooaja lõpuni ja siirdub seejärel kaheks aastaks konsultandi rolli.

“Me teame, et esineliku kohta jahtides on võtmeks stabiilsus,” märkis Murtough. “Tahan aga kinnitada, et see ei ole Manchester Unitedi peamine eesmärk ja kõik klubiga seotud inimesed on keskendunud sellele, et konkureerida peamistele karikatele.”

“Oleme nüüd läbi viimas põhjalikku protsessi selleks, et palgata uus püsiv peatreener, kes asub tööle suvel, eesmärgiga viia meid tagasi konkureerima kohalikele ja Euroopa tiitlitele.”

PSG-s töötav Mauricio Pochettino ja Ajaxiga suurepärast hooaega tegev Erik ten Hag on mitmete meediaväljaannete sõnul peamised favoriidid Unitedi treeneritoolile.

Rangnick on meeskonda tüürinud 17 mängus ja saanud nende peale ainult ühe normaalajaga kaotuse, kuid võite on ka vaid kaheksa ja ta ei suutnud Punaseid Kuradeid FA karikavõistlustel konkurentsis hoida. Samuti on keeruline seis Premier League’is, kus United on veel hoidmas 4. kohta, aga seal püsitakse vaid mõnepunktilise eduga ja mitmetel konkurentidel on vähem mänge peetud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds