Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedi ei soostunud Aaron Wan-Bissakat müüma

Manchester United lükkas väidetavalt tagasi West Ham Unitedi viimase hetke püüdlused soetada paremkaitsja Aaron Wan-Bissaka mängijaõigused.

24-aastane inglane kaotas oma koha Unitedi põhikoosseisus Diogo Dalotile ja on tänavusel hooajal väljakule pääsenud kõigest neljaks minutiks.

Wan-Bissaka ei kuulunud Unitedi mängupäeva koosseisu Leicester City vastu ja kõik viitas võimalikule üleminekule, kuid tuleb välja, et puudumise põhjuseks oli hoopis pisivigastus.

Pikalt peeti Manchesterist lahkumise korral kõige tõenäolisemaks sihtkohaks endist koduklubi Crystal Palace’it, kuid väljaande talkSPORT kohaselt tundis üleminekuakna viimastel päevadel mängija vastu tugevat huvi ka West Ham United.

Manchester United otsustas mängijat siiski mitte maha müüa, sest peatreener Erik ten Hag soovib, et pikaks hooajaks oleks paremkaitsja kohale vähemalt kaks mängijat juhuks, kui esimene valik Diogo Dalot saab vigastada või vajab puhkust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds