Manchester United Liverpoolile appi tulla ei suutnud ning pidi linnarivaalile alla vanduma

man utd vs city

Manchester United kaotas eile Inglismaa Kõrgliiga keskses kohtumises 0-2 Manchester Cityle. Viimane tõusis võiduga taas liiga tabeliliidriks, omades Liverpooli eest 1 punktilist edu.

Punased kuradid on nüüd viimasest 9-st mängust kaotanud lausa 7. Viimati näidati säärast halba minekut aastal 1962.

Nagu arvata oligi, algas mäng kodumeeskonna poolt ettevaatlikult ning Man City survega. 16. minutil avanes esimene võimalus ka võõrustajatel, kuid Jesse Lingard ei suutnud kiirrünnakust avanenud shanssi ära kasutada. Poolajale mindi seisul 0-0.

Manchester Cityl õnnestus 54. minutil Bernardo Silva väravast viimaks vastaste väravalukk lahti muukida ning kohtumist juhtima minna. Et asi kindel oleks lisas 12 minutit hiljem sellele Leroy Sane ka teise tabamuse. Seisul 2-0 võõrustajate kasuks kohtumine lõppeski.

Mängu kõrghetki vaata siit:

Teises eile peetud mängus alistas Wolves 3-1 Arsenali. Kusjuures mängu mindi juba esimesel poolajal 3-0 juhtima. Kaotused andsid kõva tagasilöögi nii Manchester Unitedi kui Arsenali lootustele Meistrite Liiga koha pärast võidelda.

Inglismaa Kõrgliiga jätkub juba reedel Liverpooli ja Huddersfieldi vastase lahinguga.