Manchester United kaotas West Bromi vastu punkte

Inglismaa kõrgliigas kaotas punkte Manchester United, kes tegi võõral väljakul 1:1 viigi West Bromi vastu.

Kohtumise esimene värav löödi juba teisel minutil, kui Mbaye Diagne suutis õhuduellis alistada Manchesteri klubi kaitsja Victor Lindelöfi ja lõi palli peaga võrku.

Manchester United suutis viigistada avapoolaja viimastel minutitel, kui tehniliselt üsna keeruka üle-puusa löögiga sai hakkama Bruno Fernandes.

Teine poolajal kulges Manchester Unitedi dikteerimisel, kuid kumbki meeskond rohkem väravaid ei löönud. Väga hea partii tegi ka West Bromi väravavaht Sam Johnstone.

Manchester United jätkab teisel kohal ning West Brom eelviimasel.