Manchester United alistas suureskoorilises kohtumises Liverpooli ja pääses karikasarjas edasi

Inglismaa jalgpalli karikasarjas läksid 1/16-finaalis vastamisi Manchester United ja Liverpool. Edasipääsu tagas koduväljakul mänginud Manchesteri klubi, kes alistas Liverpooli 3:2.

Kohtumise skoori avas 18. minutil Mo Salah ja viis Liverpool 1:0 juhtima, kuid juba kaheksa minutit hiljem viigistas Mason Greenwood. Üldiselt oli avapoolaeg üsna võrdne, kuid Manchester United suutis tekitada rohkem ohtlike olukordi.

Kohe teise poolaja alguses läks kohtumist juhtima Manchester United, kui täpne oli Marcus Rashford. Taaskord ei säilinud eduseis pikemat aega ning juba kümme minutit hiljem viigistas Mo Salah, kes lõi oma teise värava.

Kohtumise saatuse otsustas lõpuks Bruno Fernandes, kes vahistas Liverpooli väravavõru vaid 10 minutit peale platsile vahetamist. Järelejäänud ajaga Liverpool enam sihile ei jõudnud.

Järgmises ringis läheb Manchester United vastamisi West Hamiga.