Manchester United alistas Manchester City, kuid kukkus karikasarjast ikkagi välja

matic goal vs city

Manchester Unitedil õnnestus eile hakkama saada trikiga, mida tõenäoliselt ka kõige tulihingelisemad poolehoidjad oodata poleks osanud – nimelt alistati Inglismaa Karikasarja raames võõrsil Manchester City 1-0. Sellegipoolest kukuti turniirilt välja ning finaali pääses taas Pep Guardiola juhitud meeskond.

Tulenevalt sellest, et City oli poolfinaali esimese kohtumise Old Traffordil 3-1 võitnud, pääses parema väravavahega edasi Inglismaa valitsev meistermeeskond. Finaalis tuleb neile vastu Aston Villa, kes alistas poolfinaalis Leicester City.

Kuigi Guardiola hoolealused domineerisid mängu terve esimese poolaja oli just Manchester United see, kes Nemanja Matici väravast kohtumist 1-0 juhtima läks. Sterlingul õnnestus enne pausile minekut samuti vastaste võrku sahistada, kuid see värav tühistati.

Teisel poolajal oli punaste kuradite mängupilt juba parem, kuid taaskord oli koduvõiskond see, kes rohkem võimalusi tekitas. Siiski ei õnnestutud Unitedi puuriluku lahti muukimisel ning isegi ühemeheline ülekaal, mis pärast 76. minutil punase kaardi saanud Matici tõttu kätte võideldi, ei aidanud City`l väravat kätte võidelda.