Manchester City võttis kindla võidu, Newcastle üllatas Tottenhami

Pühapäeval oli Premier League´s kavas kolm kohtumist. Ainsana suutis võidupunktid teenida Manchester City, kes võitis 3:1 Bournemouthi. Tottenham jäi koduväljakul alla 0:1 Newcastlele ning Wolves ja Burnley mängisid 1:1 viiki.

Päeva esimene kohtumine Manchester City ja Bournemouthi vahel liiga pingeliseks ei kujunenud. Manchester City asus Agüero ja Sterlingu väravatest 2:0 juhtima. Bournemouth lõi avapoolaja lõpus ühe tagasi, kui täpne oli Wilson, kuid see jäi ka kodumeeskonna viimaseks rõõmuhetkeks.

Teist poolaega domineeris Manchester City juba täielikult ning 64-ndal minutil lõi oma teise värava Sergio Agüero. Üldiselt peab Bournemouth õnnelik olema, et vaid kahe väravaga kaotati.

Tottenhami ja Newcastle kohtumine kulges enamasti Tottenhami domineerimisel, kuid ohtlike olukordi nad väga luua ei suutnud. Hoopis Newcastlele piisas vaid ühest täpsest söödust kaitseliini taha, millest löödi võiduvärav. 27-ndal minutil realiseeris Joelinton Christian Atsu täpse söödu.

Kohtumise teises pooles muutus Tottenham palju ohtlikumaks ja mitmel korral oldi väga lähedal ka penalti teenimisele, kuid kohtumise peakohtunik ja VAR nii ei arvanud. Autsaider Newcastle võttis üllatusliku 1:0 võidu.

Päeva kolmandas kohtumises leppisid Wolves ja Burnley 1:1 viigiga. Kodumeeskonnale tõi viigipunkti kohtumise viimase minuti penalti, mille realiseeris Jimenez. Burnley poolelt tegi skoori taaskord Barnes, kes on kolme esimese kohtumisega löönud lausa neli väravat.