Manchester City sai endale uue kõige noorema Meistrite liigas värava löönud mängija

Manchester City võitis kolmapäevases Meistrite liiga kohtumises 3:1 Sevillat. Inglise meeskonnal enam midagi mängus ei olnud ja seega andis peatreener võimaluse ka mõnele noormängijale, kes oma minutid suurepäraselt ära kasutasid.

Sevilla asus kohtumist 1:0 juhtima, kuid kodumeeskond pani teisel poolajal järgmise käigu sisse ja lõi kolm vastuseta väravat.

Viigivärava autoriks oli Rico Lewis, kes on alles 17-aastane ning kellest sai ühtlasi Manchester City läbi aegade noorim skoorija Meistrite liigas.

Läbi aegade noorim skoorija Meistrite liigas kõikide meeskondade peale on endiselt Barcelona noormängija Ansu Fati, kes tegi seda 17 aasta 40 päeva vanusena.