Manchester City korraldas Liverpooli vastu jõudemonstratsiooni

Inglismaa kõrgliigas toimus pühapäeval suur matš Liverpooli ja Manchester City vahel. Tänavusel hooajal teravaimat minekut näitav Manchester City ei jätnud midagi juhuse hooleks ja võttis kindla 4:1 võidu.

Esimesel poolajal oli Manchester Cityl suurepärane võimalus juhtima minna, kuid Gündogan eksis penaltil. Poolajapausile suunduti viigiseisul 0:0.

Teise poolaja alguses heastas oma eksimuse Gündogan, kui viis külalismeeskonna 1:0 juhtima. Eduseis ei püsinud kaua, sest Manchester City kaitsja Ruben Diaz eksis rängalt ja kinkis Liverpoolile penalti, mille Salah kindlalt realiseeris.

Manchester City ei olnud nõus viigipunktiga leppima ning suutis järgneva poole tunniga lüüa kolm vastuseta väravat. Skoorijateks taas Gündogan, Sterling ja Foden. Korra käis pall veel Liverpooli väravavõrgus, kuid VAR-i abil tuvastati suluseis. Kohtumine lõppes skooriga 4:1.

Manchester City eduseis teist kohta hoidva Manchester Unitedi ees kasvas viiele punktile, lisaks on Guardiola meeskonnal üks kohtumine varuks. Liverpool jätkab neljandana.