Madridi Atletico naases pausilt võidukalt, kohtumises jagati kolm punast kaarti

Hispaania kõrgliigas alistas Madridi Atletico tulemusega 2:0 Elche. Kohtumises jagati lausa kolm punast kaarti.

Kohtumise algus oli üsna kinnine ning kumbki meeskond ohtlike olukordi luua ei suutnud. Pööre mängu toimus esimese poolaja lõpus, kui Elche kaitsja tõmbas maha Alvaro Morata ning teenis VAR-i abil ka punase kaardi.

Teise poolaja alguses saadeti omakorda punase kaardi tõttu platsilt minema Atletico mängija Mario Hermoso, kes teenis lühikese aja jooksul kaks kollast kaarti.

Lõpuks hakati ka väravaid lööma, kui 55. mänguminutil kasutasid Atletico mängijad vastaste segaduse ära ning Joao Felix suunas peaga väravasse Griezmanni hea söödu.

Kodumeeskond Atletico suurendas eduseisu 74. minutil, kui Morata õnnelik löök maandus lõpuks väravas. Seejuures ei saanud hispaanlane alguses aru, et on värava löönud, sest võttis vigastuse tõttu jalast kinni ning oli seljaga värava poole.

Kohtumiste viimastel minutitel teenis veel üks Elche mängija teise kollase kaardi ning kohtunik oli sunnitud näitama juba kolmandat punast kaarti.

Atletico tõusis tänu võidule vähemalt ajutiseks kolmandaks ning jääb liidrist Barcelonast maha kümne punktiga.