Luis Suarez lõi uue klubi debüütmängus 37 minutiga kübaratriki

Uruguay koondise ründaja Luis Suarez tegi uue koduklubi eest fantastilise debüüdi, kui lõi juba esimesel poolajal kolm väravat ning võitis meeskonnaga esimese karika.

Suareze uueks tööandjaks on Brasiilia klubi Gremio. Eelmisel hooajal tuli Gremio esiliigas teiseks ning teenis uueks hooajaks koha kõrgliigas.

Enne hooaja algust mängiti välja Recopa Gauncha superkarikas ning Gremio võitis selle kolmandat aastat järjest. Seekordses finaalis alistati tulemusega 4:1 Sao Luizi meeskond.

Suarez lõi juba esimese 37 minutiga kolm väravat. Viimati lõi Uruguay mängumees esimesel poolajal kübaratriki aastal 2013, kui ründaja suutis seda Liverpooli särgis kohtumises Norwichi vastu.

Brasiilias algab uus kõrgliigahooaeg 16. aprillil.