Jälgi meid

Jalgpall

Luis Suarez kommenteeris klubivahetust ning taunis Barcelona käitumist

Eelmisel suvel sai Luis Suareze aeg Barcelonas otsa ja Uruguay ründaja liitus suure rivaali Madridi Atleticoga. Esimene hooaeg uues klubis on kujunenud üle ootuste positiivseks ning tuletab kõikidele meelde, et tema aeg pole veel läbi.

Atletico Madrid juhib Hispaania kõrgliigat ning Suarez on suurim väravakütt 16 väravaga 20st kohtumisest.

Barcelonas jõudis Suarez kuue hooaja jooksul kokku lüüa 198 väravat. Siis vahetus aga peatreener ning Suarezel enam kohta meeskonnas ei nähtud.

“Mind häiris, kuidas nad seda kõik tegid. Mulle öeldi, et olen liiga vana ja ei suuda kõrgeimal tasemel mängida. See ärritas mind. Teisalt oli see muutus tervitatav. Kõige raskem oli asjaolu, et oime koos perekonnaga juba kuus aastat Barcelonas elanud. Raske oli lastele selgitada, et nüüd peame lahkuma ja paljud sõbrad jäävad maha.”

“Aga pean nägema positiivset. Ma ei suutnud enam Barcelonas rõõmus olla, kui mind ei tahetud seal. Nüüd mu perekond näeb, et olen taas kõigega rahul ja see on kõige tähtsam.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds