Jälgi meid

Jalgpall

Louis van Gaali brutaalne hinnang Wayne Rooney`le

Louis van Gaal

Endine Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal andis ajakirjas Guardian mõista, mis ta oma endisest meeskonnast ning sealhulgas ka selle kaptenist Wayne Rooneyst arvab.

“Andke andeks, aga tema parimad päevad olid minu tulekuks juba möödas. Sellegipoolest oli ta üks minu parimatest mängijatest,” ütles 67-aastane hollandlane intervjuus.

Mehe arvates oli tema aja parimaks mängijaks klubis David de Gea. Parima väljakumängija valimine, aga tekitab endisele peatreenerile siiani probleeme.

“Luke Shaw alustas väga hästi, kuid PSV vastu saadud vigastus hoidis teda tagasi. Ta oli kindlasti üle keskmise mängija. Samuti Ander Herrera. Tema küll väga hästi ei alustanud, kuid oli meeskonna jaoks väga tähtis, sest oskas teisi motiveerida ning innustada”.

“Dailey Blind oli kõige ühtlasem mängija. Lisaks sellele oli ta ka väga hea rünnakute alustaja. Juan Mata oli minu üheks loomingulisemaks meheks, mis oli väga tähtis, sest tollel ajal meil selliseid vendasid just palju ei olnud. See oli ka ükeks põhjuseks, miks teie arvates Unitedi mäng toona “igav” oli”, ütles mees usutluse lõpetuseks.

Louis van Gaal oli Manchester Unitedi peatreener aastatel 2014-2016. Viimasel aastal suutis ta klubi juhtida FA Karika võiduni.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds