Lõpuks see juhtus. Müncheni Bayerni pikk võiduseeria lõppes, Hoffenheimilt saadi pakk

Bundesliga valitseja ja hiljuti UEFA superkarikal võidutsenud Müncheni Bayerni pikk võiduseeria sai läbi ning koduses liigas tuli teises voorus vastu võtta 1:4 kaotus Hoffenheimilt.

Võõral väljakul pallinud Müncheni Bayern leidis juba 24. mänguminutil ennast 0:2 kaotusseisust, kui Hoffenheimi poolelt olid täpsed olnud Bicakcic ja Dabbur. 36. minutl lõi Kimmich ühe tagasi, kuid see jäi ka valitseva Meistrite Liiga võitja kohtumise viimaseks väravaks.

Hoopis Hoffenheim jätkas skoorimist. 77. minutil lõi Kramaric tabloole seisuks 3:1 ning lõppskoori 4:1 vormistas taas Kramaric ja seda penaltipunktist.

Müncheni Bayern kohtus alles neljapäeval UEFA superkarika finaalis, kus võideti lisaajal 2:1 Sevillat. Seega alustas tänast kohtumist pingilt näiteks Robert Lewandowski. Siiski oli ülejäänud algkoosseis vägagi nimekas ja tavapärane.

Bundesliga liider on Augsburg kahe võiduga, Müncheni Bayern asub kolme punktiga viiendal positsioonil. Mängimata on veel Freiburgi ja Wolfsburgi vaheline kohtumine.