Jälgi meid

Jalgpall

Lloris Karius ei soovi Liverpooli naasta

Lloris Karius

Lloris Karius, kes saadeti pärast 2018. aasta Meistrite Liiga ebaõnnestunud esitlust Türgi klubisse Besiktas laenule, ei soovi ka järgmisel hooajal oma koduklubi juurde naasta. Türgi väljaande Hurriyet sõnul avaldas mees oma soovi klubi asepresidendile Umet Günerile.

Esialgne laenuleping sõlmiti küll kaheks aastaks, kuid see, et see ka nii pikaks peaks osutuma, pole üldsegi kindel. Seda mitte sellepärast, et Liverpool meest tagasi tahaks, vaid põhjuseks on hoopis see, et Besiktas pole otsustanud, kas soovib Kariust järgmisel hooajal oma väravasuul näha või ei.

Kuigi mehe vastu tuntakse huvi ka Itaaliast ning Saksamaalt, siis Kariuse enda sooviks oleks Türgis ka teine hooaeg mööda saata.

“Tahan siia jääda, sest meil on suurepärane meeskond. Töötan kõvasti, et saada paremaks ning soovin klubiga järgmisel aastal Türgi meistritiitlini jõuda. Ma võlgnen seda neile. Ma ei taha lahkuda ning ma ei kaalugi muid varjante,” olla mees klubi asepresidendile öelnud.

Karius osales Besiktase eest eelmisel hooajal 35-s mängus, kus suutis värava puutumatuna hoida ainult 6-s.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds