Jälgi meid

Jalgpall

Liverpooli kaitsja pooleli jäänud tööst: “See on ainuke motivatsioon, mida vajame”

Joe Gomez

Kui uskuda Joe Gomez`t, siis Liverpool viib õpetab augustis algaval hooajal töö lõpule ning võidab Inglismaa Meistritiitli. Kevadel jäi meeskond karika peakohale tõstmisest ilma kõigest 1 vähem teenitud punkti tõttu.

Inglane moodustas hooaja alguses koos Virgil van Dijk`iga ületamatu keskkaitse duo, kuid hilisem vigastus sundis Gomezt hooaja lõpuni mänge tribüünilt vaatama. Nüüd on mees, aga taas terve ning tahtmist täis.

Eelmisel hooajal võideti Meistrite Liiga, peatselt algaval on plaanis teha puhas töö koduliigas.

“Oleme oma saavutuste üle uhked, kuid meil on veel palju tööd teha. Lisaks sellele on meil ka kõvasti arenguruumi,” ütles mees Liverpooli veebilehel.

“Premier League`i võitmine oli nii lähedal. See on ainuke motivatsioon, mida vajame. Olime niivõrd lähedal, kuid ei saanud seda,” jätkas Gomez.

“Tahame uuel hooajal liiga ära võita. Et seda teha ei tohi me kunagi olukorraga rahule jääda või toetuda selle, mis juhtus eelmisel aastal,” jätkas noor inglane kindlal toonil.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds