Jälgi meid

Jalgpall

Liverpooli hädad jätkuvad? Ka Adrian võib vigastusega väljas olla…

Liverpool kaotas eelmisel hooajal meistritiitli kõigest ühe punktiga Manchester Cityle. Kui klubi tahab taas kullaheitlusesse sekkuda, on ilmselgelt iga punkt ka alanud hooajal kulla hinnaga.

Kuigi esimeses voorus saadi Norwichi vastu ülekaalukas võit ning kolmapäeval alistati Superkarika finaalis Chelsea, siis tegelikult pole meeskonna olukord just kõige roosilisem. Nimelt ollakse hädas väravavahtidega.

Klubi esimene kinnas Alisson sai vigastada läinud reedel aset leidnud kohtumises Norwichi vastu ning jääb kindlasti vähemalt paarist järgmisest mängust eemale. Nüüb tuleb välja, et ka tema asendusmees Adrian võis pärast kolmapäevasest mängu vigastada saada.

Jürgen Kloppi sõnul juhtus Adriani vigastus pärast võitu Chelsea üle kui üks fänn olevat võidujoovastuses mehe hüppeliigesele vastu läinud ning sellele tahtmatult haiget teinud. Nüüd peavad Liverpooli arstid otsustama, kas mees saab laupäevaks mängukõlbulikuks või mitte.

Kui Adrian pole valmis Southamptoni vastu platsile jooksma, siis mängib tema asemel tõenäoliselt 35-aastane Andy Lonergan.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds