Liverpool võttis võidu ja püstitas uue rekordi

Liverpool tegi järjekordselt pika sammu tiitli kindlustamiseks, kui koduväljakul alistati 2:1 liigasse püsimajäämise võitlust pidav Bournemouth.

Mängu algus ehmatas Anfieldile kogunenud kodumeeskonna fänne. Juba 9-ndal minutil lükkas Callum Wilson palli paarilt meetrilt täiesti vabana väravasse ja viis Bournemouthi 1:0 ette.

Publikut rahustas Mo Salah, kes viigistas seisu 25. minutil. Bournemouthi kaitse eksis rängalt ja kinkis oma väljakupoolel palli Liverpooli ründajatele, kes olukorra ära kasutasid. Kõigest kaheksa minutit hiljem oli Bournemouthi kaitseliinis jälle ebakõla ning Sadio Mane sai liini taha hea söödu ja realiseeris üsna lihtsa olukorra. Skooriks 2:1.

Teisel poolajal oli Bournemouthil väga palju häid võimalusi viigistamiseks, kuid Liverpool suutis vastu pidada ning tabelisse kirjutati 2:1 võit. See on Jürgen Kloppi hoolealustele juba 22. järjestikune võit Anfieldil koduliigas, mis on Premier League´i uus rekord.

Jürgen Kloppi kommentaar:”Enne mänge ei mõtle me kunagi numbritele, kuid peale mängu võime me seda teha. See on suurepärane rekord, kuid me oleme selleks ka meeletult vaeva näinud.”