Liverpool võitis taas ning kasvatas edu 19 punkti peale

salah vs west ham

Liverpool alistas eile õhtul aset leinud kohtumises 2-0 West Hami ning kasvatas nüüd oma edu Inglismaa Kõrgliigas lähima jälitaja Manchester City ees 19 punkti peale.

Liverpool läks kohtumist juhtima 35. minutil pärast Mo Salahi tabamust penaltpunktilt, mis anti külalistele tänu vastaste väravavahi Lukasz Fabianski tehtud vea tõttu Divock Origile.

Kui teisest poolajast oli mängitud 7 minutid kasvatas Alex Oxlade-Chamberlain liiga liidrite edu kahekordseks kui vormistas, eelmise värava autori suurepärasest söödust, oma hooaja esimese värava.

Liverpooli jaoks oli tegemist 15. järjestikkuse võiduga. West Ham pidi võidurõõmuta lahkuma juba 4. matši järjest.

Mängud Inglismaa Kõrgliigas jätkuvad juba sel laupäeval.