Jälgi meid

Jalgpall

Liverpool juhib jahti Jude Bellinghami allkirjale

Liverpool on väidetavalt hetkel juhtimas Manchester Unitedi ees jahti 19-aastase Dortmundi Borussia talendi Jude Bellinghami allkirjale.

Bellingham liitus Saksamaa klubiga 2020. aastal Birmingham City’st ning on selle aja jooksul löönud Dortmundi eest 13 väravat ja andnud 18 väravasöötu.

Mängijat seob Saksamaa klubiga leping 2025. aasta suveni, kuid paljud eeldavad, et noor inglane liitub juba järgmisel suvel mõne Inglismaa tippklubiga. Kõige tõenäolisemateks sihtkohtadeks on peetud Manchester Unitedit ja Liverpooli, kuid välistada ei saa ka Manchester City’t ega Chelseat.

Tükk aega peeti favoriidiks Manchester Unitedit, kuid väljaande The Telegraph kohaselt on nüüd esirinnas hoopis Liverpool, kes vajab hädasti täiendust keskväljale. Mängija hinnaks arvatakse olevat ligikaudu 100 miljonit eurot, mida klubid oleksid arvatavasti nõus maksma noore inglise supertalendi eest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds