Liverpool jätkas Inglismaa Kõrgliigas võidumarssi. Skoori tegid taas meeskonna liidrid

Liverpool jätkas eile õhtul oma suurepärast hoogu, alistades kodus Sheffield Unitedi 2-0. Kodumeeskond läks kohtumist juhtima juba 4. minutil Mohamed Salahi värava läbi.

Võõrustajad jätkasid domineerimist ka pärast esimest tabamust. Salahil oli veel kuhjaga võimalusi, et eduseisu suurenda, kuid seekord ei õnnestunud mehel teist korda võrku sahistada.

Ka teisel poolajal palju ei muutunud. Liverpool hoidis palli ning tekitas võimalusi. Sheffield kaitses ning üritas kontrarünnakuid ära kasuda, kuid mitte midagi eriliselt ohtlikku luua ei õnnestutud.

64. minutil vajutas mängule pitseri Sadio mane, kes sa kirja oma hooaja 11. liigavärava. Mängu lõpus oli külalistel ülihea võimalus, et saada kirja kasvõi auvärav, kuid Alisson oli tasemel ning ei lasknud sel juhtuda.

Liverpool juhib nüüd liigatabelit Leicesteri ees 13-punktiga. Manchester Cityt edestatakse 14-silmaga. Kusjuures on liiga liidritel ka üks mäng vähem peetud.