Liverpool ja Arsenal purustasid oma vastase. Tottenham kaotas Chelseale

liverpool vs watford van dijk

Eilsetes Inglismaa Kõrgliiga kohtumistes nähti tervelt 20. löödud väravat.

Liverpoolil Watfordi alistamisega probleeme ei tekkinud. Mängu mindi Sadio Mane väravatest juba 20. minutiks 2-0 juhtima ning enam tagasi ei vaadatud. Teisel poolajal raputasid soola Watfordi haavale nii Divock Origi ühel korral kui Virgil van Dijk kahel. Kohtumine lõppes kodumeeskonna 5-0 võiduga.

Liverpooli hävitustööst saab kokkuvõtet vaadata siit:

Ka Arsenal oli eilseks mänguks ennast jõusöödaga täis tankinud. Alustati tugevalt ning esimene värav löödi üle pika aja taas algkooseisus mänginud Mesut Özili poolt juba 4. minutil. Mäng lõppes Bournemouthile hävitava 1-5 kaotusega.

Teistes eile toimunud Inglismaa Kõrgliiga kohtumistes alistas vigastustest räsitud Manchester United 3-1 Crystal Palace`i, Southampton oli 2-0 parem Fulhamist, Manchester City võitis 1-0 West Hami ning Tottenham kaotas võõrsil 0-2 Chelseale.

Esimest kahte lahutab tabelis vaid 1 punkt. Tottenham hoiab küll 4-punktilise eduga 3. kohta, kuid on nüüd jälitajad ohtlikult lähedale lasknud. Laupäeval ootabki neid ees vastasseis oma vihavaenlase ning hetkel 4. kohta hoidva Arsenaliga.