Liverpool endiselt võitmatu, Leicester sai üllatuskaotuse

Premier League´i valitseja Liverpool jätkab endiselt võimsalt ning selles voorus suudeti alistada 2:0 Manchester United.

Kohtumist domineeris täielikult kodumeeskond Liverpool. Juba esimesel poolajal sahistati võrku mitmeid kordi, kuid tänu VAR-ile jäi neist püsima vaid üks – 14. minutil löödud Virgil Van Dijki pealöök, mis lendas kindlalt Manchesteri klubi väravavahi De Gea selja taha.

Teist poolaega alustas Liverpool meeletu pressiga ning väravavõimalusi tekkis iga paari minuti tagant. Realiseerimine oli aga alla igasuguse arvestuse ning nii tuligi teist väravat oodata kuni päris mängu lõpuni, kui Salah mängis üks-üks olukorras üle De Gea. Resultatiivse söödu sai kirja puurilukk Alisson.

Taas kolm võidupunkti napsanud Liverpooli edu lähima jälitaja Manchester City ees on juba 16 punkti.

Päeva esimeses kohtumises kaotas Leicester City võõral väljakul Burnleyle. Kodumeeskonnas viisid võidule Woodi ja Westwoodi väravad. Leicesteri ainsa tabamuse eest hoolitses Barnes, penaltit ei suutnud realiseerida Vardy.

Inglise kõrgliiga järgmine voor alustab juba teisipäeval kuue kohtumisega.