Inglismaa Kõrgliiga tabeliseis muutus veelgi põnevamaks: Liverpool ei suutnud West Hami vastu viigist enamat

Michail Antonio

Liverpool leppis eile õhtul toimunud võõrsil mängus West Hamiga 1:1 viiki, mis tegi põneva Inglismaa liigajalgpalli hooaja veelgi intrigeerivamaks.

Sadio Mane viis külalised 22. minutil juhtima, kuid kõigest 6 minutit hiljem suutis Michail Antonio mängu viigistada. Liverpooli kaitseliin on viimasel ajal pidanud pidevalt vigastustega maadlema, mida oli tunda ka eilses kohtumises. Enne Mane juhtväravat lasti väga ohtlikult löögile nii Chicharito kui Aaron Cresswell. Vaata mängu tipphetki siit:

Kuigi Liverpool valdas vastasest kõvasti rohkem palli (73,4%), oli mäng ise üpriski sündmustevaene ning suurepäraseid võimalusi on meenutada raske. West Hami 13-st pealelöögist tabas raami 2 samal ajal kui külaliste vastavad näitajad olid 6/11.

Tabeli esimest positsiooni selle viigiga küll ei loovutatud, kuid nüüd asub lähim jälitaja Manchester City neist kõigest 3 punkti kaugusel ning hetkel kolmandal kohal platseeruv Tottenham Hotspurs on 5 pügalat maas. West Ham hoiab tabelireal 12. positsiooni, olles samadel punktidel koos Leicester Cityga.

Inglismaa Kõrgliiga 25. mängudevoor ei ole sellega veel lõppenud. Homme võõrustab Everton Manchester Cityt, kus viimasel on võimalus tabeli liidriks tõusta.