Liverpool alistas kodus Tottenhami. Tabeliseis ülimalt pingeline.

liverpool vs spurs2

Liverpool alistas Inglismaa Kõrgliiga 32 vooru keskses kohtumises Tottenhami 2-1 ning tõusis taas 1 punktiga Manchester City (üks mäng vähem peetud) eest tabeli liidriks.

Kodumeeskond läks kohtumist 16. minutil juhtima kui Andrew Robertsoni suurepärase tsenderduse realiseeris peaga väravaks Roberto Firmino. Teisel poolajal suutis Tottenham ennast koguda. 70. minutil lõi Lucas Moura ühe tagasi ning palju ei jäänud puudu ka teisest.

Siiski oli just kodumeeskond see, kes võidu võttis. 90. minutil sündis Toby Alderweireldi jala läbi õnnetu omavärav ning Liverpool sai tähistada oma järjekordset võitu.

Eilne tulemus muudab Inglismaa Kõrgliiga tabeli äärmiselt pingeliseks. Seda nii tiitliheitluses kui võitluses Meistrite Liiga kohtade peale. Tottenham omab veel küll, parema väravate vahe tõttu, Manchester Unitedi ees küll 3. positsiooni, kuid täna peab oma 32. vooru kohtumise Arsenali, kes võidu korral neist mõlemast 2 punktiga ette läheks. Ka Chelsea jääb neist kõigest 1 pügala kaugusele.

Meistrite Liigasse pääsevad teatavasti 4 parimat. Käesoleval nädalal saab pea igal õhtul Inglismaa Kõrgliigale kaasa elada, sest ainukeseks mänguvabaks päevaks on neljapäev.