Jälgi meid

Jalgpall

Lionel Messi lõi sõpruskohtumises Gironale kaks väravat

FC Barcelona võitis sõpruskohtumises madalama liiga klubi Gironat 3:1. Võitjate ridades skooris kahel korral Lionel Messi. Kohtumise avavärava lõi Philippe Coutinho.

Suvel klubist lahkumisele väga lähedal olnud Messi on klubiga koos treeninud alates eelmisest nädalast. Hooaja esimeses sõpruskohtumises laupäeval veetis Argentina pallivõlur platsil 45 minutit, kuid väravat kirja ei saanud.

Kolmapäeval hommikul kommenteeris Messi Hispaaniasse jäämist ka La Liga president:”Messi on Hispaania kõrgliiga jaoks väga tähtis mängija. Ta on mängija, kes on La Ligas sündinud ja loodetavast ka lõpetab oma karjääri just siin.”

Barcelona kasutas võidukas kohtumises 20 mängijat, kuid peatreener Koeman ei andnud võimalust ei Luis Suarezele ega Arturo Vidalile. Peale kohtumist sõnas Koeman meediale, et kui Suarezt ei õnnestu maha müüa, siis on nende koosseisus lihtsalt üks mängija rohkem.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds