Jälgi meid

Jalgpall

Linastus Pärnu Vapruse ning Coolbet Eesti koostöös filmitud jalgpallidokumentaali teine osa

Pärnu Vapruse ning Coolbet Eesti koostöös toodetav dokumentaalsari võtab täna avaldatud 2. osas luubi alla Vapruse jalgpalliklubi tegemised möödunud kuul.

Kui esimeses episoodis näidati, kuidas Pärnu jalgpallurid külmas Eestimaa talves uueks hooajaks valmistuvad, siis teises osas saab näha, kuidas reageeris meeskond 0:5 allajäämisele FCI Levadia vastu ning milliseid emotsioone tekitas 1:1 viigimäng lumises Narvas.

Lisaks tutvustas Vapruse juhatuse liige Karl Palatu klubi toimimist ja rahastamist, kaamerate ja mikrofonidega jälgiti ka Vapruse treeninguid. Osa lõpetab Vapruse kapteni Magnus Villota arstikülastus, kes 12 tundi hiljem ootamatult aga A-koondisesse kutsuti.

Coolbet jälgib sel aastal kaameratega Pärnu Vapruse teekonda Premium liigas ning filmitav materjal jõuab huvilisteni dokumentaalsarja formaadis. Dokumentaalsarja soovitakse vaatajateni tuua kõik, mis ühte spordiklubi ümbritseb – riietusruumi jutud, treenerite ja mängijate emotsioonid, fännide arvamused ning palju muud põnevat.

Selleks on Coolbetil Vapruse meeskonna juurde eksklusiivne ligipääs, kus tiimi saadetakse nii treeningutel kui mängupäevadel, alustades bussisõidust kuni matšijärgsete emotsioonideni. Uued episoodid avaldatakse jooksvalt iga kuu alguses Coolbet Eesti Youtube’i kanalil.

Teist osa näed ka siit:

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds