Jälgi meid

Jalgpall

Lewandowski nõuab Bayernilt tegusi: “Loodetavasti hakkab peatselt midagi juhtuma”

Müncheni Bayerni ründaja Robert Lewandowski nõuab klubilt uusi oste. Poolakas andis Saksamaa meediale mõista, et klubi vajab enne uue hooaja algust hädasti täiendusi.

“Loodetavasti juhtub midagi peatselt. Raske on tiitleid võita ilma uute meesteta,” väljendas Bayerni viimase viie aasta suurim väravakütt ennast konkreetselt.

Saksamaa meistermeeskond on küll oma ridasi juba kaitsjate Lucas Hernandez`i ning Benjamin Pavardi näol täiendanud, kuid Lewandowski arvates pole see piisav, et tagada Bayernile edu.

Asendust pole leitud ei oma karjääri lõpetanud Frank Ribberyle ega Ajrjen Robbenile ning see tekitab Lewandowskis muret.

“Me pole uusi mehi klubisse toonud juba 2 aastat. Meeskonda on vaja rohkem sisest konkurentsi ning kvalitiivseid treeninguid,” lausus ründaja.

Lewandowski on Bundesligas löönud Bayerni ning Borussia Dortmundis veedetud aastate peale kokku 270 väravat 407 platsil käidud kohtumise jooksul.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds