Jälgi meid

Jalgpall

Leicester tegi 2-1 võiduga uuele peatreenerile kingituse. Liiga outsaider alistas Wolverhamptoni

brendan rodgers rahul

Eile õhtul toimunud Premier League mängu Leicesteri ning Brightoni vahel võitis esimene 2-1. Kohtumist oli tribüünidel jälgimas ka mõned tunnid tagasi välja kuulutatud kodumeeskonna uus peatreener Brendan Rodgers.

Demarai Gray viis Leicesteri juba 10. minutil ette. Teisel poolajal tegi Jamie Vardy seisuks 2-0, mille peale koheselt Brighton ka väravaga vastas, kuid külalistel rohkem püssirohtu ei jätkund ning seega lõppes ennem ka Liverpooli peatreeneri rollis olnud Brendan Rodgersi tagasitulek Inglismaa Kõrgliigase võiduga.

Statistiliste näitajate poolest annab võrdsemat mängu otsida. Mõlemad meeskonnad sooritasid raamidesse 3 pealelööki. Mööda kõmmutati kummaski leeris mõnuga. Ka pallipuuteid ning sööte anti põhimõtteliselt identne arv.

leicester brighton statistika

Mängu statistika

Teistes eile õhtul aset leidnud kohtumistes alistas Everton 3-0 Cardiffi, Huddersfield surus, esimesel lisaminutil löödud väravaga, põlvili Wolverhamptoni 1-0 ning Newcastle alistas 2-0 Burnley.

Ka täna toimuvad Premier League`s mängud. Loe nende ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds