Leicester lõi seitsme minutiga kolm väravat ning Liverpool teenis kolmanda järjestikkuse kaotuse

Inglismaa kõrgliigas jätkub Liverpooli mõõn, kui kohtumises Leicester City vastu suudeti lüüa küll esimene värava, kuid kokkuvõttes kaotati 1:3.

Juba esimesel poolajal oli mõlemal meeskonnal mitu head võimalust mänguskoor avada, kuid lõpuks suudeti seda teha alles teisel poolajal.

Liverpool asus kohtumist 67. minutil Mo Salah väravast 1:0 juhtima. See oli egiptlasele juba hooaja 17-s värav.

Võiduks sellest Jürgen Kloppi meeskonnale ei piisanud. Leicester City lõi mänguminutitel 78-85 lausa kolm väravat. Täpsed olid Maddison, Vardy ja Barnes. Seejuures sündiks üks taas Alissoni olukorra valesti hindamisest.

Liverpooli eest tegi debüüdi keskkaitsja Ozan Kabak, kes jäi mitmel korral hätta Jamie Vardy pidurdamisega.

Leicester tõusis tänu võidule teisele kohale ning Liverpool jätkab neljandal kohal, kuid mänguvoor pole lõppenud ja eelnimetatud meeskonnad võivad veel kohti loovutada.