Leicester City kindlustas esineliku kohta, Tottenham endiselt võõrsil võiduta

Premier League´s peeti pühapäeval viimased kaks 11. mängudevooru kohtumist. Esimeses kohtumises jätkas võidukat seeriat Leicester City, kes mängis võõral väljakul Crystal Palace´i 2:0 üle. Hilisemas kohtumises leppisid Everton ja Tottenham viiki.

Päeva esimese kohtumise avapoolaeg Crystal Palace´i ja Leicesteri vahel väravaid ei toonud. Kolmveerandtundi domineeris külalismeeskond ja suutis teha ka kaks pealelööki raamidesse, kuid ei midagi enamat.

Teine poolaeg jätkus Brendan Rodgersi hoolealuste domineerimisel ning 57-ndal minutil jõudis sihile Caglar Soyuncu, kes suunas palli peaga väravasse nurgalöögist. Lõplikult otsustas Leicester mängu ära 88-ndal minutil, kui Jamie Vardy lõi seisuks 2:0.

Võiduga tõusis Leicester kõrgele kolmandale kohale. Vahe teisel positsioonil oleva Manchester Cityga on vaid kaks punkti. Crystal Palace hoiab üheksandat kohta.

Hilisemas kohtumises möödus samuti avapoolaeg Evertoni ja Tottenhami vahel väravaid löömata.

Kohtumist asus juhtima Tottenham, kui 67-ndal minutil, kui Soni söödu realiseeris Dele Alli. Resultatiivse söödu andja Son tegi meeskonnale karuteene kümmekond minutit hiljem, kui niitis vastaste väga jõhkralt maha ja teenis punase kaardi.

Normaalajale anti rohkete VAR-i otsuste langetamise ajakaotuse tõttu juurde lausa 12 lisaminutit ning sellest piisas Evertonile, et vähemuses olnud Tottenhamiga viigistada. Lucas Digne söödu realiseeris peaga Cenk Tosun.

Everton on peale üheteistkümnendat vooru 17-ndal positsioonil ning relegatsiooni kohtadest lahutab vaid kolm punkti. Tottenham asub 11-ndal tabelireal.