Jälgi meid

Jalgpall

Lampard: Minu vähene kogemustepagas pole probleemiks

Frank Lampard

Frank Lampard, kes täna Chelsea peatreeneriks kinnitati tunnistas intervjuus meediale, et küsimus tema vähese kogemuse kohta pole üllatav, kuid arvab ise, et tema aasta Derby eesotsas õpetas talle seda, mida vaja, et klubi edukalt tüürida.

“Ma arvasin, et see küsimus tuleb varakult. Olen sellele ka ise palju mõelnud. Saada Chelsea peatreeneriks pärast ühte aastat tööd professionaalse treenerina – seda lihtsalt ei juhtu eriti tihti. Olen ise läbi aastate mitme suurepärase peatreeneri käe all mänginud ning see annab mulle eelise. Lisaks sellele õpetas aasta Derby Countys mulle palju ning vähe sellest – tunnen Chelsea`t läbi ja lõhki, ma tean kuidas siin asjad käivad. Olen selleks valmis, usun endasse täielikult ning tahan tõestada, et olen mees õigel kohal”, olid Lampardi enda sõnad Inglismaa meediale.

Frank Lampard tegi Derby County eesotsas suurepärase hooaja, juhtides klubi Championshipi üleminekumängude finaali, kus pidi napilt Aston Villale 1-2 paremust tunnistama.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds