Jälgi meid

Jalgpall

Läheb tuliseks? Ka Real Madrid on Neymarist huvitatud

Neymar

Sky Sports kirjutab, et lisaks Barcelonale huvitub, hetkel PSG nimekirjas olevast, Neymarist ka nende tuline rivaal Real Madrid.

Väidetavalt olla sahinad Hispaaniast kinnitanud. et Madridi klubi president Florentino Perez on vägagi huvitatud brasiillase meeskonda toomisest.

Lisaks on ära mainitud ka see, et kuulduste põhjal on Real Madridi inimestel PSG omadega paremad läbisaamised kui seda on nende rivaalklubi omadel.

Neymari olukord PSG-s pole hetkel kuigi kiita. Mees ei naasnud õigesks ajaks hooajaeelsele ettevalmistusele ning nüüd kaalub klubi juhtkond kas meest selle eest trahvida või ei. Lisaks sellele on teada ka fakt, et Prantsusmaa meistri peatreener Thomas Tuchel eelistaks uut hooaega alustada ilma bravuurika ründajata.

Kui sellest on veel vähe, siis hiljuti viidi küsitlus läbi ka fännide hulgas, et kas nemad sooviksid Neymari jätkamist või mitte. Üllatuslikult vastas ligi 80% valimist, et nemad näitaksid mehele ust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds