Koondiseakna viimased MM-valikmängud pakkusid ühe tõelise üllatuspommi

Kui MM-i esimesed valikmängud suuremaid üllatusi ei pakkunud ning favoriidid olid tasemel, siis koondisteakna viimastes kohtumistes üks üllatuspomm siiski lõhkes. Nimelt alistas Põhja-Makadoonia tulemusega 2:1 Saksamaa.

Veel hiljuti ka Eesti koondisega madistanud Põhja-Makedoonia asus kohtumist esimese poolaja lõpus Goran Pandevi väravast 1:0 juhtima.

Saksamaa suutis 63. minutil Gündogani penaltist viigistada, kuid 5 minutit enne normaalaja lõppu oli taaskord täpne Põhja-Makedoonia ning rohkem väravaid kohtumises ei löödud.

Võiduvärava lõi Napoli poolkaitsja Elif Elmas, kes sai kaaslaselt suurepärase söödu värava ette.

Tänu võidule tõusis Põhja-Makedoonia ka alagrupis Saksamaast mööda teiseks. Esimest kohta hoiab valiktsüklit kolme võiduga alustanud Armeenia.